Odwiedziliśmy Las Vegas Strip

Odkąd pamiętam podróżowanie jest moją pasją. W ciągu ostatnich 15 lat zwiedziłam 31 krajów, z czego ponad połowę w Afryce i Ameryce Południowej. W Ameryce Północnej byłam jak dotąd sześć razy, zwiedzałam tam między innymi Nebraskę, Alabamę i New Hampshire, ale jeszcze nigdy nie udało mi się wybrać do Nevady i znanego na cały świat miasta grzechu.

W tym roku jednak razem z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się na wyjazd do Stanów z przystankiem w Las Vegas, jako że każde z nas chciało spróbować swoich sił w przynajmniej jednym z nevadzkich kasyn. Zacznę od tego, że domy rozrywki w Las Vegas są naprawdę tak olśniewające jak przedstawiają je opisy w internecie: ociekające luksusem, eleganckie, pełne automatów, stolików do gry i innych niesamowitych atrakcji. Można tutaj znaleźć perfekcyjnie odwzorowaną Statuę Wolności, pokaz tańczących fontann w hotelu Bellagio, rollercoastery, koncerty itd.

Najpopularniejszą jednak atrakcją Las Vegas są kasyna. Osobiście odwiedziliśmy Excalibur, Venetia i Caesars Palace, ale tylko to pierwsze przyniosło mi szczęście. Dzięki rozbiciu puli w Wicked Winnings zdobyłam prawie Nebraskę, Alabamę5.000, próbowałam też sił w bakarcie, niestety bez większego sukcesu. Od tego czasu jestem wierną wielbicielką slotów i prawie codziennie gram w nie w sieci, na przykład na stronie AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę kiedyś jeszcze do Las Vegas, tamtejsze kasyna są naprawdę imponujące. Ale za to grając za pośrednictwem internetu mam do dyspozycji ciekawe bonusy w kasynie, np. bonus do każdej wpłaty.

wizyta w Las Vegas (40)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *