Skąd nauczyć się gry w pokera?

Hazard jest, jak wiadomo, jednym z najprostszych sposobów na zdobycie fortuny; to między innymi dlatego zdobył ogromną popularność w naszym kraju i na świecie. To jednak wcale nie znaczy, że do gry w pokera, blackjacka, sic bo czy remibrydża nie potrzebujemy żadnych umiejętności. Wprawdzie gry hazardowe to w większości nieprzewidywalne gry losowe, ale o wyniku nie decyduje jedynie przypadek.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z grą hazardową, powinieneś zapoznać się z podstawami: slangiem, regułami gry etc. – informacje te możesz znaleźć na stronach internetowych, między innymi na forach i blogach. Jeżeli natomiast masz już konkretne doświadczenie z hazardem i poszukujesz analiz ciekawych taktyk gry, powinieneś sięgnąć po dostępne na rynku wydawniczym poradniki. Polecamy przede wszystkim „Super System” D. Brunsona, „The Poker Office” T. Nalsa & J. Williamsa i „The Poker Mindset” Matthew Hilgera.

Gra hazardowa bywa też niekiedy tematyką filmów, zwłaszcza amerykańskich, przykładem może być „Cincinnati Kid”, „Rain Man”, „Snake Eyes” czy „Honeymoon in Vegas”. Z naszych rodzimych filmów natomiast możemy wspomnieć chociażby słynny dramat „Wielki Szu” z Janem Nowickim w roli tytułowej. Hazard to od wielu lat ulubione hobby większości Polaków i nie tylko, nic więc dziwnego, że powstało aż tyle filmów i książek na ten temat. A jakie Wy polecacie?

książki (13)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *