Rodzaje bonusów na grę

Większość kasyn internetowych, żeby przyciągnąć internautów i zachęcić ich do gry, proponuje im ciekawe promocje, zwykle są to tzw. bonusy. W tym tekście opisujemy kilka najczęściej spotykanych typów bonusów. Być może któryś z nich Was zainteresuje.

Najpopularniejszy rodzaj bonusu to bonus od pierwszego depozytu. Są to dodatkowe środki przyznawane klientowi po pierwszej wpłacie środków. Z reguły wysokość bonusu wyrażana jest w procentach, posiada on także określone ograniczenie. Ta promocja adresowana jest oczywiście do potencjalnych klientów, by skłonić ich do rejestracji w danym serwisie. Bonus od pierwszego depozytu możemy otrzymać nie więcej niż raz.

Kolejnym popularnym bonusem jest bonus lojalnościowy. Zwykle są to punkty, które możemy wydać na dowolnie wybrany cel, np. zakup prezentów i wpisów na turnieje czy opiekę profesjonalnego managera. Ta propozycja adresowana jest wyłącznie do regularnych graczy, którzy często zaglądają do kasyna. Stali klienci mogą liczyć również na bonusy okresowe (miesięczne, tygodniowe) i freebet (darmowe środki do wykorzystania na grę).

bonusy (19)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *